در سایت فروشگاه تابش24 برای ایجاد دسترسی راحت در زمان خرید به بخش پرداخت روش های مختلفی قرار داده شده که در زیر هر کدام را به صورت جداگانه توضیح می دهیم.

پرداخت از طریق درگاه بانکی :

 

با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت مستقیم و آنلاین از طریق درگاه های بانکی واسط که در سبد تسویه حساب و خرید شما فراهم شده است پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید.

مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در تابش24 بصورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند.

درگاه های بانکی که در پنل خرید برای شما فراهم شده است عبارتند از:

درگاه بانک صادرات(پیشنهاد تابش24):

آسانترین روش پرداخت؛ از طریق درگاه mabna بانک صادرات است که پیشنهاد ما به خریداران محترم استفاده از این درگاه است.

این درگاه هماهنگ با تمام کارت های عضو شتاب است.

درگاه بانک ملی :

این درگاه هم هماهنگ با تمام کارت های عضو شتاب است و به سادگی می توانید با در گاه فراهم شده توسط این بانک پرداخت خود را انجام دهید.

درگاه بانک ملت :

پرداخت امن به وسیله کلیه کارت های عضو شتاب از طریق درگاه بانک ملت صورت می گیرد.

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :

در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را ( تا سقف ۵۰ میلیون تومان) به حساب بانکی فروشگاه تابش24 واریز نمایید. بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری تابش24 می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد. بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

شما می توانید وجه سفارش خود را بصورت انتقال وجه کارت به کارت به شماره کارت 6274121173107194 به نام علیرضا تابش نزد بانک اقتصاد نوین پرداخت نموده و حداکثر تا 24 ساعت پس از سفارش اطلاعات آن را به آدرس [email protected] ایمیل کنید. یا از طریق شماره همراه 09022018818 واتساپ نمایید

اگر با روش های پرداخت اینترنتی آشنایی ندارید لینک زیر را مطالعه کنید.

راهنمای پرداخت اینترنتی

برای آشنایی با روش های کسب اطمینان از صحت صفحه پرداخت

روی این لینک کلیک نمایید